WebKOBIS Kalite Denetim Modülü

WebKOBIS Kalite Denetim Modülü size entegre bir yapıda ISO standartları denetimi ortamı sunar.  

 

Devamını oku...

OCCONS KDPS Kalite Doküman Paylaşım Sistemi

Gelişmekte olan firmanızın günlük iş döngüsü arasında tüm kalite yönetimi, üretim, planlama, stok takip, muhasebe ve müşteri hizmetleri işlemlerinin kayıtlarının, departmanlarınız, ofisleriniz, müşterileriniz ve tedarikçiler arasındaki akışı firmanızın gelişmeyle birlikte ister istemez yavaşlayıp geriliyor... Belkide kalite tabanlı yönetim sisteminiz kapsamında ki bilgi işlem sisteminizde derlenen ilgili bilgileri, kontrollü ve güvenli bir şekilde personeliz, müşterileriniz ve tedarikçilerin kullanımına otomasyon kapsamında açsanız süreçleriniz hızlanacak ve verimliliğiniz artacak...

 

OCCONS geniş kapsamlı Kalite Yönetimi Sistemine sahip firmaların dokümantasyon yönetimlerini düzenlemek ve kurumsal Kalite Yönetimi  alt yapısının merkezi sistemini  oluşturan OCCONS Kurumsal Dokümantasyon Portalı Sistemini (KDPS)  geliştirmiştir.

ISO-CC KDO 

 

Devamını oku...

OCCONS KDS

OCCONS, danışmanlık hizmeti sırasında kuruluşunuzun var olan kalite sistemini geliştirerek firmanız için Kalite Doküman Sistemi (KDS) doküman sistemini oluşturarak firmanıza ve kalite ekibinize zaman, emek ve para tasarrufu sağlar; kurumsal bir kalite dokümantasyon altyapısını kısa sürede oluşturmanıza imkan verir.

Devamını oku...